Me Yurtdışı ile Eğitim Fırsatı

Am Language Studio Malta Dil Okulu

Malta'da yurtdışı eğitim hizmeti veren ​Am Language Studio Malta Dil Okulu hakkında bilgiler.

Am Language Studio Malta'daki ilk dil okullarından birisidir ayrıca müşteri memnuniyeti ve İngilizce dil eğitimi hizmetiyle iyi bir geçmişe sahiptir. Am Language Studio Malta Dil Okulu 1987 yılında kurulmuştur.FELTOM (ingilizce dil eğitimi kurumları federasyonu Malta) 'un kurucularindan biridir.

Am Language Studio, Malta Eğitim bakanlığı tarafından lisanslıdır ve ISO9001 kalitesindedir. Kurslar Malta dil okulları öğrencileri için samimi, kişisel ve profesyonel bir ortamda sağlanmaktadır.

Kurumun fizikofisi basit ve etkili bir kombinasyonla yenilikçi öğretim tekniklerini birleştirip kişisel bir eğitim sağlamaktır. Öğretmenden bilgili personeline ve yönetim ofisine kadar genç ve dinamik bir ekiple unutulmaz bir Malta'da İngilizce eğitmi deneyimi yaşamanızı hedefler.

Aile Yanı Konaklama

Am Language Studioile, İngilizce konuşan bir Malta'lı aile yanında kalmak sizin için harika bir deneyim olacaktır. Kendinizi ait oda ve banyolu kaliteli evlerde konaklayacak, aile ortamını sevenler için ideal bir seçim yapmış olacaksınız.

Studyo Dairelerde Konaklama:

Malta'da İngilizce eğtimi sırasında bağımsız bir şekilde konaklamak istiyorsanız, maliyet açısından studyo daireler sizin için en iyi seçeneklerden birisi. Diğer ülkelerden öğrencilerle eğlenme ve kendi yemeğinizi pişirebilirsiniz. Malta dil okulları öğrencileri için dairelerin konumları, restorantlara, barlara, alışveriş merkezlerine,kafelereve otobüs duraklarına maksimum 15 dakika uzaklıktadır.Elektrik ve su konaklama ofisine kullanıma göre haftalık ödenir.

Self-Catering Dairelerde Konaklama:

Am Language Studip ile bir stüdyo dairesi kiralamak maliyeti en düşük konaklama şeklidir. Malta dil okulu öğrencileri için sunulan bu konaklama şeklinde, yalnız yaşamaktan hoşlanan ve mahremiyete önem veren biriyseniz bu seçenek tam size göre. Dairelerin konumları, restorantlara, barlara, alışveriş merkezlerine,kafelereve otobüs duraklarına maksimum 15 dakika uzaklıktadır.Tüm daireler kurum tarafından onaylanmıştır.

Otelde Konaklama

3 yıldızlı oteller:

2 yıldızlı otellere göre biraz daha konfor sağlayan 3 yıldızlı oteller okula ve alışveriş alanına yürüme mesafesindedir. Bu sebeple Malta dil okulu öğrencileri merkeze daha rahat biçimde ulaşabilir. Oteller otobüs terminaline 5 dakika uzaklıktadır. Konforlu ve okula yakın merkezi bir yerde konaklamak isteyen öğrenciler için ideal bir seçimdir.

4 Yıldızlı oteller:

4 Yıldızlı oteller size bir üst sınıf alternatif sunar. Rahatlık ve konforun arttırılığı bu otellerde okula birkaç dakika uzaklıkta konaklama imkanına sahip olmanın ayrıcalığını yaşarsınız.

5 Yıldızlı Oteller:

Beş yıldızlı bir ortamda lüks bir alternatif sunar. Oteller merkezidir, okula, alışveriş alanına, sahil ve şık restorantlara, kafe ve barlara birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

Yetişkin Kursları:

Genel İngilizce

Yoğunlaştırılmış İngilizce

Mini Grup

Bireysel Dersler

Profesyonel Kurslar

o Genel İş İngilizcesi

o Yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi

o İş İngilizcesi Mini Grup

o Bireysel İş İngilizcesi

o Kombine edilebilen İş İngilizcesi

o Yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi Mini Grup + Bireysel Ders

Sınava Hazırlık Kursları:

o IELTS

o TOEFL

o TOLES

o WEFT

o Cambridge BEX

o Cambridge FCE

o Cambridge CAE

o Cambridge CPE

Özel Amaca Yönelik Kurslar:

o Tıp

o Hukuk

o Turizm

o Spor

Yetki Belgeleri ve Ortaklıklar: Moody/Toles/Bildungsurlaub/EFL/FELTOM/Afnor/ISO

Öğrenci Yorumları

 • Malta Dil Okulu Öğrencisi Ömer Kaya

  Malta Dil Okulları Öğrencilerimizden Ömer Kaya - Easy School of Languages Malta

  12.01.2015
  Merhaba arkadaşlar, size Malta'da Dil Okulu maceramı anlatmadan önce Hüseyin ABİM'E ve Nisa ABLA'YA sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Abi ve ablayı özellikle belirtmek istedim. Çünkü
 • Amerika Dil Okulu Öğrencisi Ayca Yucesoy

  Amerika Dil Okulu Öğrencilerimizden Fatma Ayça Yücesoy - Kings Colleges

  09.03.2015
  İngilizce için girdik bir yola. Hazırlık okuyordum ve yazımı verimli geçirmek istiyordum. Bir sürü acenta ile görüştüm, Taksim'i altına üstüne getirdim keza Beşiktaş'ı. Sonra bir ak
 • İngiltere Dil Okulu Öğrencimiz Duygu Murathan

  İngiltere Dil Okulu Öğrencilerimizden Duygu Murathan - Malvern House Londra

  17.03.2015
  İngiltere Dil Okulu öğrencimiz Duygu Murathan, İngiltere Dil Okullarından Malvern House Londra'da İngilizce dil eğitimine başlamıştır. Duygu Murathan 24 haftalık Genel İngilizce eğitimi
 • Malta Dil Okulu Öğrencimiz Zeynep Üngör

  Malta Dil Okulu Öğrencilerimizden Zeynep Ungor - EC Malta

  22.03.2015
  Malta Dil Okulu öğrencimiz Zeynep Üngör, Malta Dil Okullarından EC Malta'da İngilizce dil eğitimine başlamıştır. Zeynep Üngör 24 haftalık Genel İngilizce eğitimi alacaktır. More and E
 • İngiltere dil okulu öğrencimiz feyza günal

  İngiltere Dil Okulu Öğrencilerimizden Feyza Günal - EC Brighton

  13.04.2015
  İngiltere Dil Okulu öğrencimiz Feyza Günal, İngiltere Dil Okullarından EC Brighton İngiltere Dil Okulu'nda'da İngilizce dil eğitimine başlamıştır. Feyza Günal 8 haftalık Yoğun İngiliz
 • ingiltere dil okulu öğrencisi ali osman

  İngiltere Dil Okulu Öğrencisi - Ali Osman

  17.01.2016
  Şuan İngiterede kendi işimi yapıyorum. Dil okulu vizesi ile geldiğim bu ülkede kendi işimi kurmaya karar verdim ve Ankara Anlaşması denilen bussines vizesine başvurumu yaptım ve vizeyi ald