Me Yurtdışı ile Eğitim Fırsatı

Malta Dil Okulları

İngilizce Etiğimi Veren Malta Dil Okulları

NEDEN MALTA'DA DİL KURSU?

Malta, Akdeniz'in ortasında, Sicilya Adası'nın hemen altında bulunan bir adadır ve adanın ana dili İngilizce'dir. Hem bu yüzden hem de kolay vize alınabilirliği sayesinde, Malta, bir dil kursu için en ideal yerlerden biri oluyor. Malta'da İngilizce kursları ile bir yandan harika bir tatil yapmış olacaksınız diğer yandan da bolca konuşarak kendinize güveniniz gelecek. Yerel halkla ve tüm sınıf arkadaşlarınızla sohbetler edecek, yat turları yapacak ve plajların tadını çıkaracaksınız. Malta dil kursu ile kendinizi hiç de okula gidiyor gibi hissetmeden, aksine, evinize rahatlamış ve bolca eğlenmiş olarak döneceksiniz.

Malta Yaz Okulu 8 – 11 Yaş İngilizce Programı özel olarak tasarlanmıştır. Malta Yaz Okulları, Malta Yaz Okulu 8 – 11 yaş Programı İngilizce dersler, yaşına uygun etkinlikleri içeren her şey dahil pakettir.

Malta Yaz Okulları, Malta Yaz Okulu 8 – 11 Yaş Programı İngilizce dersler yaşa göre gruplandırılmış dinamik ve faaliyet tabanlı İngilizce öğrenme programıdır. Aktiviteler ve oyun ile öğrenme birleştirilerek sadece çocuklar için tasarlanmıştır. İkili ve grup çalışması aktiviteleri çok uluslu arkadaşlarla İngilizce eğitim verilmektedir.

Malta Yaz Okulları, Malta Yaz Okulu 8 – 11 Yaş İngilizce Kursları nitelikli öğretmenleri çocuğunuzun motive ve İngilizce dil öğrenme konusunda heyecanlı tutmak için pek çok yenilikçi teknikler kullanırlar. Şarkılar ile İngilizce öğrenme, müzik, film içerir.

MALTA'NIN AVANTAJLARI

Ülke Schengen ülkeleri içerisinde yer aladığı için öğrencilere verilen Schengen vizesi, diğer Avrupa ülkelerini de gezme fırsatını öğrencilere sunmaktadır. Yeşil pasaport sahibi kişiler 90 güne kadar vize alma zorunluluğuna sahip değildirler ve böylece vie prosedürleriyle uğraşmak zorunda kalmazlar.

Ülke küçük olmasına rağmen birçok dil okulu seçeneğine sahiptir ve öğrencilere ihtiyaçları doğrultusunda birden fazla opsiyon sunulabilmektedir. Ayrıca uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Malta'da eğitim ve konaklama oldukça ucuz, yaşam koşulları da çok rahattır.

Güvenliğin yanı sıra, gece hayatı ve gençler için sağladığı muhteşem sosyal ortam seçeneği ülkeyi çekici kılan bir diğer özelliktir. Aynı zamanda Türkiye'ye çok yakın olan ülke, hem öğrenciler hem de aileleri için oldukça caziptir.

İtalya ve Sicilya'ya çok yakın olan ülke, öğrencilerine renkli bir sosyal hayatın yanı sıra birçok yeri de gezip görme imkanını tanımaktadır.

Okulların birçoğu İtalya'ya ve Sicilya'ya günü birlik geziler düzenlemekte, öğrenciler istekleri doğrultusunda kendileri de gidip gezebilmektedirler.

NEDEN MALTA DİL OKULU SEÇMELİSİNİZ?

 • İngilizce Malta'da resmi dil olarak kullanılıyor.
 • Malta'nın 7800 yılın üzerinde bir tarihi bulunuyor.
 • Malta'da 8 UNESCO bölgesi bulunuyor
 • Malta 2018'in Avrupa Kültür Başkenti olacak
 • Birbirinden güzel birçok çeşit lezzetli yemekler bulabilirsiniz
 • Malta'nın harika sahil ve plajları var
 • Son olarak Malta'da yaşamak pahalı değildir

Malta dil kursları sizleri bekliyor, Malta'ya giderek İngilizce öğrenin, dil eğitiminizi ertelemeyin.

17 farklı Malta Dil Okulu 176 farklı program seçeneği ile İletişim için bizi arayın yada bilgilerinizi bırakın.


Malta Dil Okulları ile ilgilenen departmanımızın hazırladığı web sayfasından daha detaylı bilgileri alabilirsiniz.

http://www.dilokulumalta.com.tr

Öğrenci Yorumları

 • Malta Dil Okulu Öğrencisi Ömer Kaya

  Malta Dil Okulları Öğrencilerimizden Ömer Kaya - Easy School of Languages Malta

  12.01.2015
  Merhaba arkadaşlar, size Malta'da Dil Okulu maceramı anlatmadan önce Hüseyin ABİM'E ve Nisa ABLA'YA sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Abi ve ablayı özellikle belirtmek istedim. Çünkü
 • Amerika Dil Okulu Öğrencisi Ayca Yucesoy

  Amerika Dil Okulu Öğrencilerimizden Fatma Ayça Yücesoy - Kings Colleges

  09.03.2015
  İngilizce için girdik bir yola. Hazırlık okuyordum ve yazımı verimli geçirmek istiyordum. Bir sürü acenta ile görüştüm, Taksim'i altına üstüne getirdim keza Beşiktaş'ı. Sonra bir ak
 • İngiltere Dil Okulu Öğrencimiz Duygu Murathan

  İngiltere Dil Okulu Öğrencilerimizden Duygu Murathan - Malvern House Londra

  17.03.2015
  İngiltere Dil Okulu öğrencimiz Duygu Murathan, İngiltere Dil Okullarından Malvern House Londra'da İngilizce dil eğitimine başlamıştır. Duygu Murathan 24 haftalık Genel İngilizce eğitimi
 • Malta Dil Okulu Öğrencimiz Zeynep Üngör

  Malta Dil Okulu Öğrencilerimizden Zeynep Ungor - EC Malta

  22.03.2015
  Malta Dil Okulu öğrencimiz Zeynep Üngör, Malta Dil Okullarından EC Malta'da İngilizce dil eğitimine başlamıştır. Zeynep Üngör 24 haftalık Genel İngilizce eğitimi alacaktır. More and E
 • İngiltere dil okulu öğrencimiz feyza günal

  İngiltere Dil Okulu Öğrencilerimizden Feyza Günal - EC Brighton

  13.04.2015
  İngiltere Dil Okulu öğrencimiz Feyza Günal, İngiltere Dil Okullarından EC Brighton İngiltere Dil Okulu'nda'da İngilizce dil eğitimine başlamıştır. Feyza Günal 8 haftalık Yoğun İngiliz
 • ingiltere dil okulu öğrencisi ali osman

  İngiltere Dil Okulu Öğrencisi - Ali Osman

  17.01.2016
  Şuan İngiterede kendi işimi yapıyorum. Dil okulu vizesi ile geldiğim bu ülkede kendi işimi kurmaya karar verdim ve Ankara Anlaşması denilen bussines vizesine başvurumu yaptım ve vizeyi ald